-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Desert_Man

 -Подписка по e-mail

 


Ігор Мазепа онтопсихологія. Адепт культу.

Воскресенье, 16 Августа 2015 г. 20:54 + в цитатник

Власник інвестиційної компанії «Конкорд Капитал» Ігор Олександрович Мазепа всерйоз захоплюється онтопсихологією, що навіть послугувало причиною його розлучення. Це вкрай спірне вчення є псевдонауковим варіантом релігійної секти, провокує своїх прибічників до соціопатії, екзальтованості, прагнення наживи заради переваги над оточуючими людьми. Під час розлучення колишня дружина Ігоря Мазепи назвала захоплення колишнього чоловіка основним фактором, що зруйнував їх шлюб. За її словами, Мазепа, втягнувшись під впливом адептів онтопсихології, у вивченнях психотехнік, дуже змінився. Він став пропагувати ідеї про те, що до 7 років дитина не потребує опіки з боку батька, а після 7 – перестає бути потрібною матір. Мазепа був одержимий думкою про передачу сина на виховання до інтернату. Спочатку Зданевич не сприймала подібні заяви всерйоз, але відбулися події, які таки змусили її змінити своє ставлення до психокульту.

В 2007 році вона дізналась, що Ігор Олександрович Мазепа організував у далекому Новоайдарському суді Луганської області розлучення. Суд здійснив акт розлучення Зданевич та Мазепи за відсутності дружини і присудив міліонеру виплачувати мізерні аліменти, беручи до уваги його офіційну заробітну плату. Без уваги залишились його справжні доходи та спільно нажите майно. Навіть державний збір за розлучення, вартістю в 17 гривень, повинна була сплатити вже колишня дружина Мазепи.

У своїй компанії Игорь Мазепа Concorde Capital також просував тему вподобаної ним онтопсихології. В компанії панував культ повної віддачі працедавцю – будь-якого працівника могли викликати ледь не посеред ночі заради будь-якої дрібниці і відмова не приймалась.

Ігор Мазепа онтопсихологія

Як свого часу було зазначено у Forbes, таку практику запровадили у «Конкорд Капіталі» у 2006 році, коли Мазепа залучив до тренінгу персоналу двох онтопсихологів. Співробітників примушували начебто задля їх розвитку виконувати різноманітні божевільні завдання, на кшталт походу з самими лише компасом та картою через пустелю. Стверджувалось, що це дозволить пересилити себе та вийти за рамки усталених обмежень. В інтерв’ю Мазепа лукаво стверджував, що всерйоз онтопсихологію не сприймав, але беручи до уваги інформацію у ЗМІ, власник «Конкорду» брав участь у тренінгах разом зі всіма своїми підлеглими. Між іншим, подібні експерименти не безневинні. На своїй батьківщині в Італії, онтопсихологію у 1998 році міністерством внутрішніх справ було внесено у список вчень, які потребують перевірки на предмет приналежності до сект та нових магічних рухів. А, наприклад, у Бразилії, де в онтопсихології багато прихильників, така практика не визнана науковою спільнотою і вважається псевдонаукою.

Рубрики:  Разное
Метки:  

Процитировано 1 раз

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку